null

Wyjątkowy bal karnawałowy - zaproszenie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na pierwszym planie meżczyzna i kobieta, objęci w tańcu, mężczyzna w masce zorro kobieta w czarnym kapeluszy
Autor: UD Ursynów

Po przerwie powraca bal karnawałowy dla mieszkańców Ursynowa ze znaczną niepełnosprawnością. Organizatorami są Urząd Dzielnicy Ursynów wraz z Dzielnicową Komisją Dialogu Społecznego w Dzielnicy Ursynów. Bal rozpocznie się 7 lutego (wtorek), o godz. 17.00 w sali 136 (al. KEN 61, stacja metra Imielin).

Wspólnie z ursynowskimi organizacjami pozarządowymi zapraszamy do wspólnej zabawy dzieci z niepełnosprawnością, ich rodziców, dziadków, opiekunów, wolontariuszy, harcerzy.

Osoby chętne do wzięcia udziału w balu prosimy o kontakt pod numerem tel.: 665 110 031 lub adresem e-mail: maja3@xl.wp.pl. Wstęp na bal jest bezpłatny!

Bal jest świetną okazją do integracji rodzin osób z niepełnosprawnościami. W trakcie zabawy odbywają się konkursy dla dzieci i dorosłych oraz występy zaproszonych gości.

Uwaga! Sala im. Juliana Ursyna Niemcewicza, w której odbędzie się bal, jest w pełni dostępna dla osób z niepełnosprawnością ruchową (winda). Osoby, które chcą dotrzeć na miejsce metrem, prosimy o korzystanie z południowego wejścia od strony Multikina (podjazd dla wózków).