null

Wyprzedaże garażowe na Ursynowie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Sprzedający i ich stoiska na parkingu przy urzędzie podczas garażówki, w tle budynek urzędu, pogoda słoneczna

Urząd Dzielnicy Ursynów planuje zorganizować na urzędowym parkingu wyprzedaże garażowe. Pierwsza z nich odbędzie się 29 sierpnia br. Pozostałe dwie, o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna, zorganizujemy w październiku i grudniu, Wszystkich uczestników obowiązywać będzie Regulamin Ursynowskich Wyprzedaży Garażowych 2021.

Przychylając się do próśb bardzo wielu naszych mieszkańców postanowiliśmy zorganizować w tym roku 3 garażówki - mówi Robert Kempa, Burmistrz Dzielnicy Ursynów Pierwsza odbędzie się już 29 sierpnia. To czy kolejne dwie odbędą się, i kiedy,  zależeć będzie od zagrożenia epidemicznego. Jak zwykle będą się one  na naszym urzędowym  parkingu – dodaje.

Wszystkich uczestników obowiązywać będzie Regulamin Ursynowskich Wyprzedaży Garażowych 2021, który opublikujemy w sierpniu. Zgłoszenia będą przyjmowane  od 20 sierpnia, a wcześniejsze nie będą rejestrowane.

Obowiązywać będzie nie tylko Regulamin, ale także aktualne w danej chwili rządowe wytyczne dot. organizacji imprez plenerowych w okresie pandemii COVID-19. Będą one kategorycznie egzekwowane przez Organizatora, czyli Urząd Dzielnicy Ursynów.

plakat