Wydarzenie

null

Wystawa fotografii

Drukuj otwiera się w nowej karcie
20.05.2023 19:00 - 20.05.2023 20:00
Ursynowskie Centrum Kultury Alternatywy, Gandhi 9, 02-776 Warszawa
grafika do wydrążeni w kolorach czerwono pomarańczowych, szczegóły w treści informacji

W ramach Dni Kultury Hiszpańskiej na Ursynowie zapraszamy na otwarcie wystawy „Droga św. Jakuba / Camino de Santiago”. Wstęp wolny.

Wystawa składa się z 28 zdjęć z krótkimi opisami, które przybliżają historię i symbole Camino, kulturę i sztukę, zabytki, aspekt religijny i duchowy, sposoby pielgrzymowania i oczywiście cel każdego pielgrzyma, czyli katedrę w Santiago de Compostela. Wystawa została przygotowana przez Instytut Turystyki Hiszpanii Turespaña we współpracy z Xunta de Galicja i Xacobeo 2021. Ekspozycja dostępna będzie do 30 maja.

Wspaniałe widoki, zabytki, wyjątkowa kultura, do tego architektura i oczywiście tapasy – Hiszpania zachwyca pod każdym względem. Wszystkich którzy chcą się choć na chwilę przenieść się w to magiczne miejsce zapraszamy w dniach 13 – 21 maja na Ursynów. Podczas Dni Kultury Hiszpańskiej odbędą się koncerty, wystawy, warsztaty, a zwieńczeniem będzie wspaniała fiesta na parkingu przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Ambasady Królestwa Hiszpanii.

Plakat do wydarzenia