Wydarzenie

Wystawa malarska - Uroki polskich regionów „ROZTOCZE”

25.10.2021 17:00 - 25.10.2021 18:15
Dom Kultury SMB „Imielin”, Dereniowa 6
Zdjęcie przedstawia obraz, na którym znajduje się fragment krajobrazu. Na pierwszym planie jest kładka przerzucona przez rzeczkę (od prawej do lewej strony). W głębi widoczne są drzewa i łąka. Całość utrzymana jest w tonacji zielono-brązowej.
Autor: Lidia Stolarska

„Roztocze” – tą wystawą seniorzy i młodzież, uczestnicy warsztatów w Pracowni Plastycznej Klubu A4 SMB „Imielin” rozpoczynają cykl „Uroki polskich regionów”. Pokazują nam piękno natury, rwących potoków, szumiącego lasu, kołyszących łanów zbóż…

Autorzy prac:  Elżbieta  Bąk,  Amanda Buzakowska,  Alicja Kazubska, Krystyna Kozłowska,  Elżbieta  Majewska,  Alicja Majsterek,     Marianna Nowicka,  Teresa Siluk,  Teresa  Sokołowska, Lidia Stolarska, Hanna  Szadkowska,  Izabela Tumiłowicz,    Małgorzata  Tokarzewska,  Elżbieta Witek,  Zofia  Zajączkowska.

Wystawę sfinansowano ze środków Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

Sprawdź lokalizację na mapie