Wydarzenie

null

XI Charytatywny Piknik Rodzinny "Odczarowanie Hospicjum"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
24.09.2022 12:00 - 24.09.2022 16:00
Fundacja Hospicjum Onkologiczne, Pileckiego 105, 02-781 Warszawa
Autor: Na pierwszym planie mężczyzna przebrany za klauna puszcza wielkie bańki mydlane. Całe zdjęcie jest bardzo kolorowe.

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa zaprasza na 11. Charytatywny Piknik Rodzinny “Odczarowanie Hospicjum”. Wydarzenie odbędzie się 24 września 2022 r. (sobota) w ogrodzie Fundacji przy ul. Pileckiego 105. Wydarzenie poprowadzi Conrado Moreno. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa zaprasza na XI edycję Pikniku "Odczarowanie Hospicjum", które odbędzie się już 24 września 2022 r. w godz. 12.00-16.00.

Wydarzenie tradycyjnie rozpocznie się występem Teatru Katarynka. Gośćmi specjalnymi tegorocznego Pikniku będą nie kto inny jak Marek Koterski (reżyser) wraz z Małgorzatą Bogdańską! Na naszej scenie pojawią z... piosenkami! Wszystko w ramach nowopowstałego projektu " Zakochani Grafomani". Podczas Pikniku nie zabraknie także pokazów tanecznych, iluzjonistów, aikido, występów muzycznych oraz warsztatów bębniarskich.

Będą też stoiska: Lasów Państwowych, Fundacji Leny Grochowskiej, Psiego ABC, Pasieki Miodów Domańskich i wielu innych!

Jednym z celów Pikniku jest zbiórka pieniędzy na utrzymanie aparatury medycznej, z której korzystają pacjenci hospicjum stacjonarnego i domowego. To sprzęt, który pomaga podopiecznym Hospicjum żyć w komforcie i bez bólu. Koszt jego konserwacji to wydatek rzędu 60 tys. zł, a to tylko jedna z opłat, na którą środki musi pozyskać Fundacja. Dlatego potrzebne jest wsparcie zbiórki już dziś na zrzutka.pl

Każda pomoc się liczy!

Więcej informacji o Fundacji oraz podejmowanych inicjatywach dostępne są na stronie oraz facebook.

Plakat do wydarzenia.

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.