null

XI Charytatywny Piknik Rodzinny „Odczarowanie Hospicjum”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
kolorowy klaun puszcza wielkie kolorowe bańki mydlane

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa zaprasza na 11. Charytatywny Piknik Rodzinny “Odczarowanie Hospicjum”. Wydarzenie odbędzie się 24 września 2022 r. (sobota) w ogrodzie Fundacji przy ul. Pileckiego 105. Wydarzenie poprowadzi Conrado Moreno.

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa zaprasza na XI edycję Pikniku "Odczarowanie Hospicjum", które odbędzie się już 24 września 2022 r. w godz. 12.00-16.00.

Wydarzenie tradycyjnie rozpocznie się występem Teatru Katarynka. Gośćmi specjalnymi tegorocznego Pikniku będą nie kto inny jak Marek Koterski (reżyser) wraz z Małgorzatą Bogdańską! Na naszej scenie pojawią z... piosenkami! Wszystko w ramach nowopowstałego projektu " Zakochani Grafomani". Podczas Pikniku nie zabraknie także pokazów tanecznych, iluzjonistów, aikido, występów muzycznych oraz warsztatów bębniarskich. 

Będą też stoiska: Lasów Państwowych, Fundacji Leny Grochowskiej, Psiego ABC, Pasieki Miodów Domańskich i wielu innych!  

Jednym z celów Pikniku jest zbiórka pieniędzy na utrzymanie aparatury medycznej, z której korzystają pacjenci hospicjum stacjonarnego i domowego. To sprzęt, który pomaga podopiecznym Hospicjum żyć w komforcie i bez bólu. Koszt jego konserwacji to wydatek rzędu 60 tys. zł, a to tylko jedna z opłat, na którą środki musi pozyskać Fundacja. Dlatego potrzebne jest wsparcie zbiórki już dziś na zrzutka.pl/xgt77r

Każda pomoc się liczy!

Więcej informacji o wydarzeniu na FB.

Wydarzenie objęte zostało tradycyjne Patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.