Wydarzenie

null

„Zając Max: Misja pisanka” - seans filmowy dla dzieci

Drukuj otwiera się w nowej karcie
30.03.2022 09:30 - 31.03.2022 19:30
Multikino Ursynów, al. KEN 60, 02-777 Warszawa
grafika do wydarzenia

Zapraszamy na bezpłatny pokaz filmu „Zając Max: Misja pisanka” w reżyserii Ute von Münchow-Pohl. Seans odbędzie się 31 marca (czwartek), o godz. 18.00 w Multikinie Ursynów. Po jednoosobowe wejściówki można się zgłaszać w dniach 24 – 27 marca.

Film na Wielkanoc

Młody, ale odważny Zając Max zostaje wybrany przez magiczną Złotą Pisankę, aby dołączyć do Zajęczej Akademii i rozpocząć trening Mistrza. Wspólnie ze swoimi przyjaciółmi będzie mógł odkryć super moce, które pozwolą mu chronić Wielkanoc. Niestety tuż przed pierwszym treningiem dzieje się coś niewyobrażalnego – Złota Pisanka, która jest źródłem całej świątecznej magii, traci swój blask i staje się czarna... Nadchodząca Wielkanoc jest w wielkim niebezpieczeństwie!

Bezpłatne wejściówki

Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film „Zając Max: Misja pisanka”, w terminie 24 – 27 marca należy wysłać swoje zgłoszenie na: https://kulturalny.ursynow.warszawa.pl/ 

Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane, 28 marca wysłany zostanie e-mail z informacją o terminie odbioru kart wstępu w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierać można na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli ktoś nie może przyjść osobiście, może upoważnić pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę. Karty wstępu przysługują dziecku wraz z opiekunem.

Co zrobić jeżeli ktoś nie został wylosowany? 30 marca można sprawdzić, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w informacji głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów (na parterze). Nieodebrane karty wstępu będą rozdawane w urzędzie 30 marca od godz. 9.30.

Regulamin

1. Zgłoszenie wysłane w innym terminie (dzień, godzina) niż podane w informacji nie będzie brane pod uwagę.

2. Jedna osoba może się zarejestrować tylko jeden raz. W przypadku wielokrotnej rejestracji, żadne zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę.

3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seanse Filmowe dla dzieci, pokaz filmu pt. ZAJĄC MAX MISJA PISANKA w dniu 31.03.2022 r.

5. W pokazie filmu może brać udział tylko osoba z ważną kartą wstępu na dany seans.

6. Podczas seansów filmowych odbywających się w ramach projektu pn. Seanse Filmowe dla dzieci, obowiązują przepisy zawarte w REGULAMINIE KINA MULTIKINO URSYNÓW.

7. Prosimy o punktualne przybycie, seanse wyświetlane są bez reklam.

8. Kino dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

plakat do wydarzenia

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.