Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

IMG_9726W dniu dzisiejszym (22.06), w sali im J.U. Niemcewicza w Ratuszu, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w ursynowskich placówkach. Na uroczystości obecni byli dyrektorzy szkół , Burmistrz Dzielnicy Ursynów Robert  Kempa, jego zastępcy: Wojciech Matyjasiak i Łukasz Ciołko, Przewodnicząca Rady Dzielnicy Teresa Jurczyńska- Owczarek oraz Przewodnicząca Komisji Edukacji i Sportu. Po krótkim przywitaniu gości na scenę wkroczyła młodzież z Gimnazjum nr 93 z Oddziałami Dwujęzycznymi im Izabeli Czartoryskiej z adaptacją „Małego Księcia” - "Wielojęzyczny Książę" Na uroczystości wręczono p. Marii Osińskiej-Paulinek – dyrektor Gimnazjum nr 91, odchodzącej w tym roku na emeryturę, nagrodę Prezydenta m.st Warszawy. Nagrody Burmistrza w tym roku otrzymali: Janina Kubicka - dyrektor CIX LO, Wanda Skrzypczyk - wicedyrektor Gimnazjum 91, Bohdan Kamola - wicedyrektor Gimnazjum 94, Krystyna Drożyner-Czerny - nauczyciel SP 319, Hanna Damska - nauczyciel G 91, Anna Chęcińska - nauczyciel Gimnazjum 93 oraz Helena Kacperska - nauczyciel Gimnazjum 95. Na ręce dyrektorów przekazano także nagrody i dyplomy dla 51 uczniów ze szkół publicznych i niepublicznych za szczególne osiągnięcia edukacyjne, a także za udział w konkursie „Ośmiu Wspaniałych”, którego celem jest promowanie pozytywnych, prospołecznych zachowań dzieci i młodzieży, jak również upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu. Nagrodzono uczniów SP 330, SP 310, SP 100, SP 318, SP 95. Dyrektorom, nauczycielom, pracownikom administracyjnym i pomocniczym zatrudnionym w ursynowskich palcówkach oświatowych podziękowano za bardzo wysoki poziom nauczania w ursynowskich placówkach (dowodem czego są wyniki na testach sześcioklasistów i gimnazjalnych),  za trud włożony w pracę dla szkoły i dzieci, a przede wszystkim za trud włożony w edukację i wychowanie naszych dzieci i młodzieży. Życzono także udanego wakacyjnego wypoczynku.
Zobacz galerię (80 zdjęć)