Wydarzenie

null

Zaproszenie na turniej półfinałowy o Mistrzostwo Polski Juniorów

Drukuj otwiera się w nowej karcie
05.03.2023 11:00 - 05.03.2023 16:00
Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 323, Hirszfelda 11, 02-776 Warszawa
Plakat do wydarzenia
Autor: KS Metro Warszawa

Od piątku do niedzieli w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 323 przy ulicy Hirszfelda 11 rozegrany zostanie turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce mężczyzn. Prawo organizacji tego wydarzenia w drodze losowania otrzymał Klub Sportowy Metro Warszawa. Dwie najlepsze ekipy uzyskają awans do turnieju finałowego.

Juniorzy Metra, aktualni wicemistrzowie Polski, znakomicie spisują się również w obecnym sezonie. Podopieczni trenera Jacka Jankowskiego zostali mistrzami Mazowsza, wygrali też bez straty seta turniej ćwierćfinałowy w Policach.

Znakomite wyniki sportowe zaowocowały rozstawieniem w losowaniu, w drodze którego zostali gospodarzem rywalizacji w grupie I.


W najbliższy weekend na Ursynowie będziemy organizatorami jednego z turniejów półfinałowych Mistrzostw Polski juniorów. Fajnie, że drużyna naszych juniorów będzie miała okazję zaprezentować się przed własną publicznością, nasi kibice na pewno stworzą świetną atmosferę - mówi prezes Metra, Wojciech Szczucki.
I dodaje: - Cieszy mnie także duże zaangażowanie osób, które włączyły się w przygotowanie półfinałów, w tym gronie oczywiście są rodzice naszych zawodników. Nie sposób też nie wspomnieć o przychylności i pomocy Urzędu Dzielnicy Ursynów, czy prywatnych firm, które zdecydowały się wesprzeć nas, a także ufundować nagrody dla najlepszych graczy. Od strony sportowej turniej zapowiada się bardzo ciekawie, rywale są mocni. Nasi juniorzy świetnie prezentują się w tym sezonie, ale na pewno przed nami „ciężkie” boje o awans do finałowej ósemki.


Obok juniorów Metra w turnieju zagrają także wicemistrzowie Mazowsza UMKS MOS Wola Warszawa, wicemistrzowie województwa śląskiego Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa oraz ekipa VitaSUN MKS Będzin.


W najbliższy weekend odbędą się półfinały mistrzostw Polski juniorów na naszej hali. Wylosowaliśmy drużyny z Częstochowy, Będzina i tutejszy MOS. Wszyscy rywale są wymagający, więc szykuje się naprawdę dobre granie. 


Wysoki poziom sportowy zawodów jest więc już zagwarantowany, a gospodarze zadbają też świetną oprawę turnieju. W sobotę w roli spikera zawody poprowadzi Marek Magiera, doskonale znany i ceniony komentator siatkówki w telewizji Polsat. Turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Juniorów będzie również relacjonowany na klubowym fan-page Metra Warszawa: www.facebook.com/ksmetro. Znajdą się tam transmisje spotkań na żywo, wyniki, rozmowy z uczestnikami, a także galerie zdjęć z rywalizacji. 

Zachęcamy do obserwowania.

Plakat do wydarzenia

 

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.