Wydarzenie

null

Zaproszenie na urodzinowy mecz Metra

Drukuj otwiera się w nowej karcie
03.12.2022 17:00 - 03.12.2022 19:00
Hala UCSiR, Dereniowa 48, 02-776 Warszawa
Plakat do wydarzenia

KS Metro Warszawa serdecznie zaprasza na spotkanie 10. kolejki II ligi siatkarzy, które odbędzie się w sobotę, 3 grudnia o 17:00. Rywalami podopiecznych trenera Wojciecha Szczuckiego będą tym razem zawodnicy UKS Trójki Międzyrzec Podlaski. Mecz ten rozpocznie obchody 28. rocznicy powstania naszego klubu, a gośćmi specjalnymi będą wolontariusze Fundacji Herosi. Nie zabraknie również naszych utytułowanych wychowanków.

Po przerwie spowodowanej pandemią wracamy do tradycji obchodzenia urodzin Metra i  zapraszamy kibiców do wspólnego świętowania. Oczywiście urodziny nieodłącznie wiążą się z prezentami, ale nie chcemy ich dla siebie! Radością i szczęściem chcemy się dzielić z innymi. A dokładniej - z podopiecznymi Fundacji Herosi, która od wielu lat wspiera dzieci chore onkologicznie i realizuje ich marzenia. Wszystkich kibiców, przyjaciół i sympatyków, chcących sprawić nam urodzinowy prezent, prosimy o przyniesienie ze sobą tego, co ucieszy i najmłodszych, i nieco starszych pacjentów. Będą to na przykład:

- gry planszowe, logiczne, puzzle dla dzieci w wieku 10-18 lat oraz karty podarunkowe do Empiku, Rossmanna lub Media Expert na kwotę 100zł. 

Wszystkie prezenty zostaną przekazane Fundacji Herosi i na pewno wywołają radość i uśmiech u tych, którzy optymizmu potrzebują najbardziej. W hali przy Dereniowej Fundacja Herosi wystawi również swoje stoisko. Będzie więc możliwość porozmawiania z wolontariuszami, a także zakupu wyjątkowego Charytatywnego Kalendarza na rok 2023.

Głównym punktem dnia będzie oczywiście mecz seniorów KS Metro Warszawa - UKS Trójka Międzyrzec Podlaski. Faworytem są gospodarze, którzy bardzo dobrze spisują się w tym sezonie i aktualnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 20 punktów. Rywale z Międzyrzeca na swoim koncie zapisali osiem punktów i plasują się na dziesiątej pozycji.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.