Wydarzenie

null

„Życzenie” – mikołajkowy seans filmowy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
08.12.2023 18:00 - 08.12.2023 19:30
Multikino Ursynów, al. KEN 60, 02-776 Warszawa
Na czerwonym tle znajduje się wykonany białym drukiem napis: Bezpłatny Mikołajkowy Seans Filmowy dla dzieci
Autor: UD Ursynów

Zapraszamy na bezpłatny pokaz filmu „Życzenie”. To nasz mikołajkowy prezent dla najmłodszych mieszkanek i mieszkańców Ursynowa. Odbędzie się w piątek, 8 grudnia, o godz. 18.00, w Multikinie Ursynów. Po jednoosobowe wejściówki można się zgłosić w dniach 30 listopada – 3 grudnia na stronie internetowej.

Bezpłatne wejściówki

Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film „Życzenie”, w terminie 30 listopada – 3 grudnia należy wysłać swoje zgłoszenie na stronie.

Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane, 4 grudnia wysłany zostanie e-mail z informacją o terminie odbioru kart wstępu, w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty odbierać można na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Jeśli ktoś nie może przyjść osobiście, może upoważnić pisemnie do odbioru inną pełnoletnią osobę. Karty wstępu przysługują dziecku wraz z opiekunem.

Co zrobić jeżeli ktoś nie został wylosowany? 8 grudnia można sprawdzić, ile kart nie zostało odebranych – informacja dostępna w informacji głównej Urzędu Dzielnicy Ursynów (na parterze). Nieodebrane karty wstępu będą rozdawane w urzędzie 8 grudnia, od godz. 10.00.

Życzenie i jego spełnienie

W najnowszej produkcji zatytułowanej „Życzenie” przenosimy się do magicznego królestwa Rosas, którego władca, Król Magnifico, ma moc spełniania życzeń. Każdy mieszkaniec czeka na moment, gdy monarcha odmieni jego życie na zawsze. Niestety, bohater nie jest skory do uszczęśliwiania poddanych. Ta wstrzemięźliwość nie podoba się młodej dziewczynie o imieniu Asha, która aspiruje do tego, by zostać uczennicą króla. Gdy jednak poznaje jego prawdziwe intencje, w jedną gwiaździstą noc wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie kosmiczna siła – gwiazdka o ogromnej mocy. Asha, jej wierny towarzysz koziołek Valentino i gwiazdka wspólnie postanawiają spełnić marzenia mieszkańców królestwa, a by to zrobić, muszą je odebrać władcy. Król, łagodnie mówiąc, nie jest entuzjastą tego pomysłu i zrobi wszystko, by powstrzymać dziewczynę i jej przyjaciół.

REGULAMIN:

1. Zgłoszenie wysłane w innym terminie (dzień, godzina) niż podane w informacji nie będzie brane pod uwagę.

2. Jedna osoba może się zarejestrować tylko jeden raz. W przypadku wielokrotnej rejestracji, żadne zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę.

3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres uznany za konieczny do celu w jakim zostały zebrane tzn. realizacji losowania bezpłatnych kart wstępu na ww. przedsięwzięcie kulturalne (zgodnie z wymogami obowiązujących przepisów i regulacji prawnych); Dane osobowe mogą być przechowywane dłużej, w przypadku, gdy taki wymóg określają przepisy lub regulacje prawa oraz w celu ustalenia, wykonywania lub obrony praw administratora;

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych będzie skutkować odmową udziału w losowaniu bezpłatnych kart wstępu na przedsięwzięcie kulturalne pn. Seanse Filmowe dla dzieci, pokaz filmu pt. ŻYCZENIE w dniu 8.12.2023 r.

5. W pokazie filmu może brać udział tylko osoba z ważną kartą wstępu na dany seans.

6. Podczas seansów filmowych odbywających się w ramach projektu pn. Seanse Filmowe dla dzieci, obowiązują przepisy zawarte w REGULAMINIE KINA MULTIKINO URSYNÓW.

7. Prosimy o punktualne przybycie, seanse wyświetlane są bez reklam.

8. Kino dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Plakat do wydarzenia