• Artykuł

  Już 1 grudnia 2021 roku rusza kolejna edycja budżetu obywatelskiego. Od tego dnia będzie można zgłaszać projekty. Na ursynowskie pomysły mieszkańców, które zostaną zrealizowane w 2023 roku, przeznaczono ponad 6 mln zł. Dzięki budżetowi obywatelskiemu każdy może mieć wpływ na to, jak zmienia się najbliższe otoczenie.

 • Artykuł

  Czas start! Dzisiaj, 15 czerwca, rozpoczęło się głosowanie na projekty z Budżetu Obywatelskiego 2022, które potrwa do 30 czerwca. Głosować może każdy, bez względu na wiek i adres. Razem zdecydujmy jakie projekty zostaną zrealizowane w przyszłym roku!

 • Artykuł

  Do 9. edycji budżetu obywatelskiego na Ursynowie zgłoszono 111 projektów, w tym 104 elektronicznie i 7 papierowo. Łączny koszt złożonych przez mieszkańców wniosków, wg szacunku autorów, to ponad 23 mln zł.

 • Artykuł

  W ramach ursynowskiego budżetu obywatelskiego na 2023 rok Urząd Dzielnicy Ursynów merytorycznie zweryfikował 72 pomysły (pozytywnie 50, negatywnie 22). Jednostki miejskie, takie jak Zarząd Zieleni, Lasy Miejskie, Zarząd Transportu Miejskiego i Zarząd Dróg Miejskich - 21 wniosków (pozytywnie 11, negatywnie 10). W sumie do głosowania dopuszczono 61 pomysłów. Nie jest to jednak ostateczny wynik, ponieważ do 11 maja można odwołać się od negatywnego wyniku.

 • Artykuł

  Wkrótce rusza głosowanie w budżecie obywatelskim. Zakończyła się ponowna ocena projektów zgłoszonych na 2023 rok. Znamy już kolejność projektów na listach do głosowania. Łącznie ursynowianie mogą wybrać spośród 64 propozycji dotyczących dzielnicy i 138 ogólnomiejskich. Głosowanie już od 15 czerwca.

Wyświetlanie 1 - 5 z 10 rezultatów.

Koordynator ds. budżetu obywatelskiego w Dzielnicy Ursynów

Poprzednie edycje