Kalendarz wydarzeń

 • IX Ursynowski Festiwal Streetfoodu

  Na pierwszym planie widzimy trzy ustawione obok siebie hamburgery, w razowej bułce, z mięsem i kolorowymi warzywami.

  Specjalnie dla Was na Ursynów zjeżdżają kuchnie z całego świata. "IX Ursynowski Festiwal Streetfoodu" już w ten weekend (30 września-1 października). A na nim pyszne potrawy i nowości do spróbowania. Food trucki znajdziecie w godz. 12.00-20.00 na parkingu przy urzędzie (al. KEN 61).

  źródło: ursynow.um.warszawa.pl

 • Prezentacja filmowa spektaklu CZIP 2 Grzegorz Jach

  Kafelek z logo DOK Ursynów.

  Zapraszamy 1.10 na godz. 18.00 na pokaz filmowy spektaklu „CZIP 0.2”, w wykonaniu Teatrów Scena 22 i Potok zarejestrowany w czerwcu w DOK-u.

  źródło: ursynow.um.warszawa.pl

 • WWW | Warszawa, Wisła, ... Woda na Młyn

  Logo Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" z dodaną na czerwonym pasku umieszczonym w prawym górnym rogu informacją: wydarzenie płatne.

  Premiera widowiska z okazji 10-lecia zespołu tanecznego Woda na Młyn. Spektakl taneczny o miłości do Warszawy i Wisły, o wolności, a także o ludziach, którzy żyją tu i teraz – w latach 20. XXI wieku, warszawiakach z dziada pradziada, jak i tych z wyboru.

  źródło: ursynow.um.warszawa.pl

 • „Poznajemy Mazowsze” - wycieczki dla seniorów

  KILKADZIESIĄ MĘŻCZYZN I KOBIET POZUJĄ W GRUPIE DO ZDJĘCIA W TLE DRZEWA

  Przed nami kolejna już edycja wycieczek „Poznajemy Mazowsze”. Tym razem ursynowscy seniorzy wybiorą się do kompleksu basenów termalnych w Mszczonowie oraz do Płocka.

  źródło: ursynow.um.warszawa.pl

 • Bezpłatna Zumba na Ursynowie

  Kobieta tańczy, trzymając ręce w górze. Ciało ma delikatne pochylone w lewą stronę

  To zajęcia dla każdego. Nie trzeba umieć tańczyć, aby wziąć w nich udział. Zumba to proste kroki, które szybko można opanować. Zajęcia startują 19 września, a zapisy już ruszyły. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zapraszamy!

  źródło: ursynow.um.warszawa.pl